Lider Tesisat

Hakkımızda

Lider Tesisat, Eskişehir tıkanıklık açma firmaları arasında 7 gün 24 saat güvenilir, kaliteli hizmet için tercih edebileceğiniz bir firmadır. Günümüz teknolojisini yakından izleyen, müşterilerin beklentilerini bilen firmamız, tüm tıkanıklık onarımlarını en hızlı şekilde sonlandırıp teslim eder. Tesisat sorunlarında en hızlı şekilde adresinize ulaşan ekibimiz, sorunu net bir şekilde belirler ve tüm süreci kullanıcımız ile paylaşır.

Eskişehir tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak tıkanıklık sebebiyle parça değişimi, boru değişimi gerekirse bunu birinci kalite malzemelerle yapmakta ve uzun kullanım ömrü garantisi vermekteyiz. Acil tesisat tıkanıklık sorunlarında 24 saat ulaşabileceğiniz kesintisiz çağrı hattımız anında hizmete hazırdır. Lider Tesisat olarak kullandığımız özel üretim tıkanıklık açma cihazı en yoğun tıkanmaları bile hızlı bir şekilde açabilmektedir. 

Tıkanan tuvaletler, kanalizasyon, lavabo, logar, mutfak gibi sıhhi tesisatın olduğu her yerdeki tıkanıklığın açılmasında kırmadan dökmeden özel cihazlarla tıkanıklık ve kaçakların tespiti konusunda Lider Tesisat’a güvenebilirsiniz.

 

Lider Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kumlubel Mah Keskin Sokak No:43 Tepebaşı/ Eskişehir

Gsm: 0538 323 32 93 | 0 535 469 10 41